NIEDZIELA 20.09.2020
godz. 8:00 1) + Stanisława Widerska
2) + Sebastian Wawrzyniak w 6. rocznicę śmierci
godz. 10:00 + Witold Kurzawiński
godz. 12:00 + Ryszard Pawlak, Regina, Czesław, Paweł, Henryk, Kazimiera Werno
godz. 18:00 + zmarli z rodzin Kłosińskich, Pabich i Woś
PONIEDZIAŁEK 21.09.2020
godz. 18:00 1) w intencji Kingi i Andrzeja w 26. rocznicę ślubu
2) + Janina i Stanisław Kurowscy, Joanna Stalmach
WTOREK 22.09.2020
godz. 8:00 1) + Franciszek Gaca w 1. rocznicę śmierci
2) w intencji parafian
ŚRODA 23.09.2020
godz. 18:00 1) + Waleria Gronowska – od chrześniaczki Krystyny Michałowicz z rodziną
2) + Janina Wysocka w 2. rocznicę śmierci
CZWARTEK 24.09.2020
godz. 18:00 Msza św. zbiorowa
1) + Jerzy Stachowiak – od Urszuli i Małgorzaty Wisz
2) + Franciszek Gaca – od mieszkańców z ul. Suchej
3) + Józefa Hryniewska – od sąsiadów z ul. Rolnej
4) + Marek Sobański – rodziny Dudzińskich ze Swarzędza
5) + Wojciech i Leszek Czubaj – od m. Janikowa
6) + Kazimiera Nowak – od Zofii Skawińskiej
7) + Mieczysław Hryniewski – od brata Zbigniewa z rodziną
8) + Jerzy Wielgosz – od chrześniaczki Ani z rodziną
9) + Maria Daszkiewicz – od sąsiadów z ul. Rolnej
10) + Ewa Wlaźlak – od mieszkańców Janikowa
11) + ks. Remigiusz Pieprzyk – z okazji urodzin i imienin
12) + Zbigniew Witkowski – od sąsiadów z ul. Rolnej
13) + Henryk Plonder – od kuzyna Romana z rodziną
14) + Bronisław Zbąszyniak
15) + Marek Muszyński – od Grupy Misterium Męki Pańskiej
PIĄTEK 25.09.2020
godz. 18:00 1) + Paweł Zielewicz oraz zmarli z rodziny
2) + Zbigniew Witkowski – od rodziny Sobańskich
SOBOTA 26.09.2020
godz. 12:00 Pierwsza Komunia św.
godz. 13:30 Pierwsza Komunia św.
godz. 18:00 + Franciszek Gaca – od chrześniaka Henia z rodziną
NIEDZIELA 27.09.2020
godz. 8:00 + Maria, Józef, Sławomir, Marian
godz. 10:00 + Zofia i Franciszek, Wanda, Adam, Krystyna, Marek Sobański
godz. 12:00 1) w intencji Michała z okazji imienin
2) w intencji Leokadii z okazji 80. rocznicy urodzin
godz. 18:00 + Leon Biegała w 10.r. śmierci oraz Maria i Zbigniew Baranowscy