OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.09.2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

13 WRZEŚNIA 2020

  1. W poniedziałek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 18:45 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe. Prośby i podziękowania można składać do skarbony w kruchcie.
  3. W czwartek od 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
  4. W piątek obchodzimy święto św. Stanisław Kostki, patrona polskiej młodzieży. O godz. 19:30 Msza św. w intencji młodzieży naszej parafii. Do udziału we Mszy św. zobowiązana jest młodzież klas pierwszych szkoły średniej, która rozpoczyna przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Od godz. 19:00 okazja do spowiedzi św. W tym dniu otaczamy naszą szczególną modlitwą Księdza Arcybiskupa Metropolitę Poznańskiego Stanisława Gądeckiego, któremu patronuje św. Stanisław Kostka.
  5. W przyszłą  niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty pana Jarosława Kostki.
  6. W zakrystii lub biurze parafialnym można zgłaszać chorych, którzy chcą skorzystać z  coniedzielnej posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.
  7. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 2405 zł. Na Mszy św. dziękczynnej za tegoroczne plony, na narzędzia ogrodnicze zebraliśmy 757 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Mieszkańcom Kicina z ulic: Okrężna i Zakątek dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ul. Łanowej.
  2. Po Mszy św. polecam wrześniowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest „Mały Przewodnik Katolicki” i „Niedziela z owieczką”.