OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.10.2020

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

25 PAŹDZIERNIKA 2020

  1. Nabożeństwa różańcowe według stałego planu. Zachęcam również do wspólnego odmawiania różańca w gronie rodziny.
  2. Zaplanowany na dzień 31 października „Korowód Świętych” nie odbędzie się. Msza św. w tym dniu o godz. 18:00 z uroczystości Wszystkich Świętych.
  3. 1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą odprawione w kościele wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 14:00 na cmentarzu. Zmiany tajemnic różańca proszę dokonać indywidualnie.
  4. W poniedziałek 2 listopada Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Dzień Zaduszny. Msze św. w kościele o godz. 10:00, 17:00 i 19:00.
  5. Decyzją Stolicy Apostolskiej od 1do 30 listopada będzie można codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej pod następującymi warunkami: przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do grzechu. Zachęcam do indywidualnego nawiedzenia cmentarza i modlitwy.
  6. Przed tygodniem świeccy misjonarze na dzieło misji zebrali 2525 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Informacja dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: spotkania zaplanowane na 30 października i 7 listopada są odwołane.
  8. Na stoisku z prasą zostały wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać Bożemu Miłosierdziu od 2 listopada: w dni powszednie kwadrans przed Mszą św., w niedziele przed Msza św. o godz. 8:00, 12:00 i 18:00. Wymienianki z imionami i nazwiskami zmarłych proszę składać do skarbony w kruchcie.
  9. Mieszkańcom Kicina z ulicy: Sosnowej oraz innym osobom dziękuję za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w sprzątanie wzgórza i cmentarza. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej nry parzyste od 20 do końca. Ponownie proszę parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w najbliższą sobotę od godz. 9:00.
  1. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron” oraz „Przewodnik Katolicki”; dla dzieci jest „Niedziela z owieczką”.