OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.07.2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LIPCA 2019

  1. W czwartek od 18:00 do 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
  2. W piątek Msza św. ze szczególnym udziałem osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą.
  1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, w sobotę i w niedzielę za tydzień po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zachęcamy do wdzięczności Panu Bogu za bezpieczne podróże i do udziału w akcji wsparcia zakupu misyjnych środków transportu.
  2. Czerwonacki Klub Honorowych Dawców Krwi zachęca do wzięcia udziału w akcji poboru krwi na wzgórzu kościelnym w przyszłą niedzielę od godz. 9:00 do 14:00. Zainteresowane osoby prosimy o zabranie dowodu osobistego.
  3. Mieszkańcom Kicina z ulicy Suchej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Kościelna, Ks. Haase i Swarzędzka.
  4. Po Mszy św. polecam wakacyjny numer „Naszego Patrona” oraz „Przewodnik Katolicki”.
  5. Zmarli nasi parafianie: śp. Jędrzej Weber z Kicina. Msza św. i pogrzeb odbyły się w środę; śp. Maria Daszkiewicz z Kicina. Msza św. i pogrzeb odbyły się w czwartek; śp. Ewa Wlaźlak z Janikowa. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę o godz. 11:00 w kościele w Kicinie, pogrzeb odbędzie się o godz. 13:30 na cmentarzu Poznań-Miłostowo. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek