OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17 PAŹDZIERNIKA 2021

  1. Nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty o 17:30, w niedziele po koronce do Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci od poniedziałku do piątku dziesiątka różańca o godz. 17:00. W Janikowie różaniec w świetlicy o 19:00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Łukasza Toboły.
  3. W poniedziałek święto św. Łukasza, dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
  5. W piątek, we wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II Mszą św. o godz. 18:00 rozpoczynamy w naszej parafii trzydziestotrzydniowe rekolekcje, których celem jest osobiste oddanie życia Matce Bożej. Osoby podejmujące rekolekcje przeżywają je indywidualnie, każdy według własnego planu. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia książki oraz płyty do odprawienia rekolekcji. Uroczyste zakończenie rekolekcji 23 listopada, na trzy dni przed Nawiedzeniem Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii.
  6. W tym tygodniu spotkanie nowopowstałych rad parafialnych: w środę o godz. 19:30 Parafialnej Rady Duszpasterskiej, w piątek o godz. 19:30 Parafialnej Rady Ekonomicznej. Spotkania będą miały miejsce w domu parafialnym, wejście od góry.
  7. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
  8. W ubiegłą niedzielę na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1185 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  9. Mieszkańcom Kicina z ulicy Łanowej i Kłosowej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które bezinteresownie poświęcają swój czas dla dobra naszej parafii. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Cyprysowa, Jałowcowa, Lawendowa, Sosnowa i Widok. Prosimy jednocześnie parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w najbliższą sobotę od godz. 9:00.
  10. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron” oraz „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.