OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

17 KWIETNIA  2022

  1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UAM, KUL i szkoły katolickie.
  2. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwę (do soboty włącznie) o godz. 15:00 w kościele.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowych powołań.
  4. W piątek na Mszę św. szczególnie zapraszam osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą. Z racji oktawy wielkanocnej w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. O 15:00 Godzina Miłosierdzia. W tym dniu po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
  6. Bardzo dziękuję Panom za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu Pańskiego, mieszkańcom Kicina z ul. Cyprysowej oraz innym osobom za pomoc w sprzątaniu kościoła. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej – numery parzyste od 20 do końca. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Groby Pańskiego. Dziękuję ministrantom i wszystkim osobom zaangażowanym w liturgię Triduum Paschalnego.
  7. Polecam kwietniowy numer „Naszego Patrona” oraz „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest świąteczna naklejka.