OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.12.2019

III NIEDZIELA ADWENTU

15 GRUDNIA 2019

  1. Msze św. roratnie: od poniedziałku do piątku o godz. 6:30. Po Mszach św. porannych organizujemy przy współpracy z Caritas Parafialną śniadania dla dzieci i młodzieży. Ofiary na ten cel można składać do skarbony w bocznym wyjściu z kościoła. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie.
  2. W czwartek od 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań. Podczas adoracji okazja do spowiedzi św.
  3. W czwartek o godz. 19:30 w domu parafialnym – wejście od góry spotkanie, na którym zostanie przedstawiony projekt nowego kościoła na wzgórzu kościelnym Zapraszam do udziału w spotkaniu.
  4. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Dzieci Maryi.
  5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii z udziałem zaproszonych kapłanów w przyszłą niedzielę od 19:00 do 20:30.
  6. Mieszkańcom Kicina z ulicy Poznańskiej nry nieparzyste dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele, na wzgórzu i w domu parafialnym. Dziękuję za pomoc w myciu okien. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Wiejska i Wodna.
  1. Polecam grudniowo-styczniowy nr „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, Kalendarz na przyszły rok oraz dla dzieci „Niedzielę z owieczką”. Do nabycia są opłatki oraz świece wigilijne: małe w cenie 6 zł i duże 13 zł.
  2. Przed tygodniem na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 1087 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Na stoisku z prasą został wyłożony plan sprzątania kościoła oraz plan kolędy. W odwiedzinach duszpasterskich będzie mi pomagał ks. kanonik Jerzy Stachowiak.
  4. Zmarł śp. Marek Sobański. Msza św. w naszym kościele w poniedziałek o godz. 10:00, pogrzeb na cmentarzu Poznań-Junikowo o godz. 13:10. Zmarła nasza parafianka śp. Zofia Wawrzyniak z Kicina. Msza św. we wtorek o godz. 12:00, po Mszy św. pogrzeb na cmentarzu w Kicinie. Polećmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek