OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.10.2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11 PAŹDZIERNIKA 2020

  1. Dzisiaj pod hasłem: Totus Tuus przeżywamy XX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Po Mszach św. można zakupić „papieskie kremówki”, w cenie 8 zł za dwie w paczce.
  2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św., z wyjątkiem czwartku o 17:30, w niedzielę po koronce do Bożego Miłosierdzia. Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W Janikowie modlitwa różańcowa w świetlicy od poniedziałku do soboty o godz. 19.00.
  1. We wtorek o godz. 21:00 ostatni w tym roku różaniec fatimski. Różaniec odmówimy w kościele bez procesji. W tym dniu nie będzie modlitwy różańcowej po Mszy św.
  2. W sobotę o godz. 16:00 Msza św. w intencji dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św. i Wczesnej Komunii św. Po Mszy św. rozdanie pamiątek i wspólna fotografia. Proszę, aby dzieci przyszły w albach.
  3. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Po raz kolejny będziemy gościli w naszej parafii pp. Barbarę i Aleksandra Szanieckich, którzy przez kilka lat pracowali jako świeccy misjonarze w Tanzanii. Dzisiaj wspomagają dzieła misyjne. Po Mszach św. będą zbierali ofiary na misje.
  4. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 2701 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. W tym tygodniu nie będzie czynne biuro parafialne. W ważnych sprawach proszę skontaktować się z księdzem po Mszy św. w zakrystii.
  1. Mieszkańcom Kicina z ulic: Chabrowa, Makowa i Wrzosowa dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Działkowa i Rzemieślnicza.
  2. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron” i „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest „Mały Przewodnik Katolicki” i „Niedziela z owieczką”.