OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.08.2021

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

08 SIERPNIA 2021

  1. Dzisiaj pani Sołtys wraz z Radą Sołecką w Kicinie organizują spotkanie dla seniorów i emerytów. O godz. 16:00 Msza św. połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Po Mszy św. spotkanie przy kawie w domu parafialnym.
  2. W czwartek po Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
  3. W piątek o godz. 21:00 różaniec fatimski i procesja ze świecami.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o 8:00, 11:00 i 19:00. Po Mszach św. święcenie kwiatów i ziół oraz zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. O godz. 9:00 sprzed kościoła wyruszy pielgrzymka rowerowa do Dąbrówki Kościelnej na tzw. „mały odpust”. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce.
  5. Caritas Archidiecezji Poznańskiej zaprasza na doroczną pielgrzymkę osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Sanktuarium na Świętej Górze k. Gostynia, w dniu 15. września br. Caritas naszej parafii organizuje transport dla chętnych osób. Parafianie, którzy chcieliby wziąć udział w pielgrzymce proszeni są o dokonanie zgłoszenia w zakrystii do dnia 15. sierpnia.
  6. W ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2990 zł. Dziękuję za ofiary składane na tacę oraz wpłacane na konto parafialne.
  7. Mieszkańcom Janikowa z ulic: Asfaltowa nry nieparzyste i Spadzista dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Janikowa z ulic: Ogrodnicza i Podgórna.
  8. Po Mszy św. polecam „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”.