OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.06.2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA

6 CZERWCA 2021

  1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 12:00. Od poniedziałku do środy Msze św. z procesją o godz. 18:00. We wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 8:00 rano. Prosimy dziewczynki o sypanie kwiatów podczas procesji.
  2. W czwartek Msza św. w Janikowie o godz. 19:00. Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy. W tym dniu nie będzie wieczornej Mszy św. w Kicinie.
  3. Nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę w łączności z koronką do Bożego Miłosierdzia, w pozostałe dni po Mszy św.
  4. W poniedziałek po Mszy św. zebranie Akcji Katolickiej.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Msza św. o godz. 18:00; po Mszy św. procesja do figury Serca Pana Jezusa przy ul. Poznańskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. O godz. o 21.00 różaniec fatimski i procesja ze świecami.
  7. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz innym osobom za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Fabrycznej.
  8. Po Mszy św. polecam czerwcowy numer „Naszego Patrona”.