OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4.04.2021

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

4 KWIETNIA 2021

  1. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 10:00 i 12:00.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UAM, KUL i szkoły katolickie.
  3. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na wspólną modlitwę (do soboty włącznie) o godz. 15:00 w kościele.
  4. We wtorek i w środę o godz. 19:00 w kościele spotkania katechetyczne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. We wtorek grupa I, II i III, w środę grupa IV i V. Dodatkowo w środę o 9:00 dla rodziców, którzy nie mogą uczestniczyć w spotkaniach wieczornych.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i o nowych powołań.
  6. W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  7. Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. O 15:00 Godzina Miłosierdzia. W tym dniu po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
  8. Bardzo dziękuję Panom za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu Pańskiego. W bieżącym tygodniu do prac zapraszamy mieszkańców Kicina z ulic Kłosowa i Łanowa. Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Groby Pańskiego. Dziękuję ministrantom i wszystkim osobom zaangażowanym w liturgię Triduum Paschalnego.
  9. Polecam kwietniowy numer „Naszego Patrona”, kwartalnik „Miłujcie się” oraz „Przewodnik Katolicki”.