OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.10.2022

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

30 PAŹDZIERNIKA 2022

 1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
 2. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 8:00 i 11:00, na cmentarzu o 14:00.
 3. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. o godz. 11:00, 17:00 i 18:30. W środę nie będzie czynne biuro parafialne. W tym dniu udajemy się z parafialną pielgrzymką do Matki Bożej w Guadalupe. Podczas dziewięciodniowej nowenny w sanktuarium będziemy modlili się w intencji naszej parafii, w intencjach nam powierzonych, będziemy prosili o światło Boże i pomoc w budowie nowego kościoła. Prosimy o modlitwę za nas pielgrzymów.
 4. Od 1 do 8 listopada włącznie można codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej pod następującymi warunkami: przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do grzechu.
 5. W tym tygodniu przypada:
  • pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego do godz. 20:00. Do wspólnej modlitwy w sposób szczególny zapraszam Brygadę św. Józefa
  • pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00, spowiedź św. od 16:30 do 18:30, Msza św. o godz. 18:30
  • pierwsza niedziela miesiąca; po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca
 6. W ubiegłą niedzielę przed kościołem członkowie Stowarzyszenia LEN na rehabilitację dziecka mieszkającego w naszej parafii zebrali 2760 zł. Razem z wpłatami na konto bankowe zebrano 5670 zł. Dziękujemy za wsparcie tego szczytnego celu. Dziękujemy wszystkim osobom, które złożyły dary na rzecz ubogich.
 7. Mieszkańcom Kicina z ul. Poznańskiej numery parzyste od 20 do końca dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w sprzątaniu cmentarza i wzgórza. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Zbożowa i Żniwna.
 8. Po Mszy św. polecam: pismo parafialne „Nasz Patron”, tygodnik „Niedziela”, oraz „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
 9. Na stoisku z prasą zostały wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w listopadzie, w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.