OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3.01.2021

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 3 STYCZNIA 2021

 1. We wtorek, w wigilię uroczystości Objawienia Pańskiego Msza św. o godz. 18:00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 8:00 rano.
 2. W środę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, Misyjny Dzień Dzieci. Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Kredę i kadzidło będzie można nabyć przed Mszą św. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00 do 17:45. Zapraszam do modlitwy w intencji naszych rodzin i nowych powołań kapłańskich. Podczas adoracji będzie okazja do spowiedzi św.
 4. Powracamy do katechez młodzieży przed bierzmowaniem. Pierwsza katecheza w piątek o godz. 19:00. Dzisiaj w kościele po wieczornej Mszy św. krótkie spotkanie informacyjne dla zainteresowanych osób.
 5. W sobotę Msza św. dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych: grupa I o godz. 15:45, grupa II o godz. 16:45. Po Mszach św. katecheza dla rodziców w domu parafialnym.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie wody. Zachęcam do przyniesienia wody we własnym naczyniu, by poświęconą zabrać do domu.
 7. Msze św. w intencji parafian z Kicina:

– z ul. Prostej, Strumykowej, Tulipanowej i Wichrowej, 4 stycznia o godz. 18:00,

– z ul. Poznańskiej, 6 stycznia o godz. 18:00,

– z ul. Gwarnej, Wiejskiej i Wodnej, 7 stycznia o godz. 18:00,

– z ul. Suchej, 8 stycznia o godz. 18:00,

– z ul. Kościelnej, Ks. Haase, Swarzędzkiej i Św. Jakuba, 10 stycznia o godz. 8:00.

 1. Mieszkańcom Kicina z ul. Rolnej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Liliowa, Nowe Osiedle nry parzyste i Różana.
 2. Fundacja Orszak Trzech Króli przygotowała na uroczystość Objawienia Pańskiego korony i śpiewniki z kolędami. Proszę je zabrać i podarować dzieciom. Jest też okolicznościowa gazeta.
 3. Polecam: „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest „Niedzielę z owieczką”.
 4. Zmarł nasz parafianin śp. Stefan Stanisławski z Kicina. Msza św. i pogrzeb odbyły się w czwartek. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek