OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.10.2023

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

29 PAŹDZIERNIKA 2023

 1. W poniedziałek o 17:00 różaniec dla dzieci i rozdanie pamiątek. Dzieci przynoszą wypełnione plansze. Po Mszy św. o godz. 18:30 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
 2. We wtorek zapraszamy dzieci razem z rodzicami na Korowód i Bal Wszystkich Świętych. Początek o godz. 18:00 w kościele.
 3. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 8:00 i 11:00, na cmentarzu o 14:00.
 4. W czwartek obchodzimy Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, Msze św. o godz. 11:00, 17:00 i 18:30.
 5. Od 1 do 8 listopada włącznie można codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej pod następującymi warunkami: przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
 6. Z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji po Mszy św. w czwartek o godz. 18:30. W piątek na zakończenie adoracji Msza św. o godz. 7:00. Od godz. 6:00 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Można dopisać się do listy osób, które podjęły godzinę adoracji w poprzednim miesiącu.
 7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi św. od 16:30 do 18:30. Msza św. wieczorna o godz. 18:30.
 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Taca w tym dniu przeznaczona jest na budowę nowego kościoła.
 9. Mieszkańcom Kicina z ulicy Szkolnej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Fiołkowa i Poznańska nry nieparzyste. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w sprzątanie cmentarza i wzgórza.
 10. Po Mszy św. polecam: tygodnik „Niedziela”, miesięcznik „Od słowa do życia” oraz dwumiesięcznik „Misyjne drogi”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
 11. Na stoisku z prasą zostały wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w listopadzie, w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.
 12. Stowarzyszenie „Len” wspólnie z Centrum Kultury „Sokół” zaprasza w dniu 3 listopada br. na godzinę 18.00 do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na wystawę zdjęć wieloformatowych oraz pokaz filmu z „Koncertu na wodzie”, który odbył się 1 lipca br. w Kicinie. Zdjęcia będzie można oglądać do 2 grudnia.