OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.05.2022

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

29 MAJA 2022

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 12:00 troje dzieci przystąpi do Wczesnej Komunii Świętej. Naszą modlitwą obejmujemy Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Po Mszach św. kleryk będzie zbierał ofiary na potrzeby seminarium.
  2. W poniedziałek po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. O godz. 19:00 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  3. Przez cały miesiąc w każdej z naszych wiosek parafianie gromadzili się na nabożeństwach majowych. We wtorek na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe 20:30 w Kicinie zapraszam również parafian z Janikowa i Klin. Po nabożeństwie kawa i ciasto.
  4. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po Mszy św., w niedzielę w łączności z koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszam Służbę Liturgiczną Ołtarza. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00. Do udziału w adoracji w sposób szczególny zapraszam Brygadę św. Józefa.
  6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi od 16:00 do 18:00. Msza św. o godz. 18:00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi; od godz. 8:00 okazja do spowiedzi, o 8:30 różaniec i o 9:00 Msza św. O godz. 18:00 Msza św. z wigilii uroczystości Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. czuwanie modlitewne do godz. 21:00.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. Rodzicom dzieci wczesnokomunijnych dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i wzgórza. Dziękuję paniom za posprzątanie domu parafialnego oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji dnia skupienia dla ministrantów dekanatu czerwonackiego. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Fiołkowa, Poznańska – numery nieparzyste oraz Tulipanowa.
  10. Polecam miesięcznik „Od słowa do życia”, dla dzieci jest niedzielna naklejka.