OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27.12.2020

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

 27 GRUDNIA 2020

  1. W poniedziałek po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci.
  2. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 10:00 Msza św. w intencji parafian zmarłych w 2020 roku. Na Mszę św. zapraszam najbliższą rodzinę osoby zmarłej. Ze względu na zapowiedziane w tym dniu obostrzenia w zakresie przemieszczania się przyspieszamy o godzinę wieczorną liturgię. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00; podczas adoracji okazja do spowiedzi św. O godz. 16:45 nabożeństwo dziękczynno-błagalne, o 17:00 Msza św. z uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki.
  3. W piątek, w pierwszy dzień Nowego Roku uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. o godz. 10:00, 12:00 i 18:00.
  4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – tym miesiącu wyjątkowo w sobotę – od godz. 8:30.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  6. Przypominam, że w tym roku nie ma odwiedzin duszpasterskich w tradycyjnej formie. Do parafian dotrze książeczka kolędowa wraz z listem od ks. Proboszcza. Msze św. w intencji parafian z Kicina:

– z ulicy Szkolnej, 30 grudnia o godz. 18:00

– z ul. Zbożowej i Żniwnej, 1 stycznia o godz. 12:00

– z ul. Chabrowej, Makowej i Wrzosowej, 3 stycznia o godz. 18:00.

  1. Mieszkańcom Kicina z ulicy Suchej oraz innym osobom dziękuję za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc proszę mieszkańców Kicina z ul. Rolnej.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zadbali o wystrój wnętrza naszej świątyni na uroczystość Bożego Narodzenia, za przygotowanie żłóbka. Dziękuję za ofiarowane choinki do kościoła i na plebanię.
  3. Po Mszy św. polecam miesięcznik „Od słowa do życia”, „Przewodnik Katolicki” oraz kwartalnik „Miłujcie się. Dla dzieci jest „Niedziela z owieczką”.