OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.11.2023

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

26 LISTOPADA 2023

  1. Dzisiaj uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Akcji Katolickiej.
  2. W poniedziałek po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, o godz. 19:15 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  3. Z czwartku na pierwszy piątek miesiąca całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji po Mszy św. w czwartek o godz. 18:30. W piątek na zakończenie adoracji Msza św. o godz. 7:00. Od godz. 6:00 okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Można dopisać się do listy osób, które podjęły godzinę adoracji w poprzednim miesiącu.
  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi św. od 16:30 do 18:30. Msza św. wieczorna o godz. 18:30.
  5. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu, po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie dla osób biorących udział w Misterium Wcielenia.
  6. Już dzisiaj zapraszamy na pierwsze „Misterium Guadalupe” w niedzielę 10 grudnia o godz. 15:00 w kościele. Wydarzenie to jest duchowym przygotowaniem do uroczystości odpustowej oraz wpisuje się w parafialną nowennę przed pięćsetną rocznicą objawień Matki Bożej w Guadalupe.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulicy Fabrycznej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję Paniom za umycie okien w domu parafialnym. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Rolnej.
  8. Po Mszy św. polecam listopadowy numer „Naszego Patrona”, tygodnik „Niedziela” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza kalendarz adwentowy „Boski Adwent” w cenie 10 zł.