OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.09.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

26 WRZEŚNIA 2021

 1. W poniedziałek po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Po modlitwie spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w domu parafialnym.
 2. W środę obchodzimy święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 3. W czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
 4. W tym tygodniu przypada:
  • pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00, spowiedź św. od 16:00 do 17:00 oraz od 17:30 do 18:00.  Msze św. o godz. 17:00 i 18:00
  • pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 8:00 okazja do spowiedzi, o 8:30 różaniec i o 9:00 Msza św.;
  • pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Jarosława Kostki.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Kandydatów, którzy do tej pory nie umówili się na rozmowę indywidualną, proszę, aby to uczynili w tym tygodniu.
 6. Proszę rodziców o zgłaszanie w biurze parafialnym dzieci do Wczesnej Komunii św.
 7. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu, zapraszam na zbiórkę dla kandydatów na ministrantów w środę o godz. 17:00 w kościele.
 8. Przypominam, że w soboty okazja do spowiedzi św. od godz. 17:00 do 18:00 w domu parafialnym.
 9. Od 1. października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty o 17:30, w niedziele po koronce do Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci od poniedziałku do piątku dziesiątka różańca o godz. 17:00. W Janikowie różaniec w świetlicy o 19:00.
 10. Przyjmowanie intencji mszalnych na przyszły rok od poniedziałku 4. października w biurze parafialnym.
 1. Mieszkańcom Kicina z ulic: Nowe Osiedla numery nieparzyste i Spokojna dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu i przeżyciu uroczystości ku czci św. Józefa na naszym wzgórzu w minioną sobotę. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Berberysowa, Daglezjowa i Pod Lasem.
 2. Po Mszy św. polecam „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka. W domu parafialnym wejście od dołu można zabrać ciasto od św. Józefa.
 3. Ogłoszenie z parafii w Czerwonaku. Ks. Proboszcz zaprasza na uroczystą Mszę św. z wprowadzeniem relikwii św. Jana Pawła II, piątek, godz. 19:00. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski.
 4. Zmarła nasza parafianka śp. Genowefa Mocna z Klin. Msza św. i pogrzeb odbyły się w czwartek. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek