OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26.07.2020

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 LIPCA 2020

  1. Dzisiaj po Mszach św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zachęcamy do wdzięczności Panu Bogu za bezpieczne podróże i do udziału w akcji wsparcia zakupu misyjnych środków transportu.
  2. Czerwonacki Klub Honorowych Dawców Krwi zachęca do wzięcia udziału w akcji poboru krwi na wzgórzu kościelnym, dzisiaj od godz. 9:00 do 14:00. Zainteresowane osoby prosimy o zabranie dowodu osobistego.
  3. W poniedziałek po Mszy św. różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej prowadzony przez Apostolstwo Dobrej Śmierci.
  1. W czwartek od 18:00 do 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, nowych powołań i za osoby powołane.
  2. W tym tygodniu przypada:

– pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 8:00 okazja do spowiedzi, o 8:30 różaniec i o 9:00 Msza św.; w tym dniu rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcamy do wstrzemięźliwości  od alkoholu; do wyrzeczenia dołączmy dobrą intencję.

– pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca

  1. Mieszkańcom Kicina z ulic: Kościelna, Ks. Haase i Swarzędzka dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Janikowa z ulic: Asfaltowa nry parzyste i Mała.
  2. Po Mszy św. polecam wakacyjny numer „Naszego Patrona” oraz „Przewodnik Katolicki”.