OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.04.2021

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

25 KWIETNIA 2021

  1. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 10:00 i 12:00.
  2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. W przyszłą niedzielę po Mszach św. kleryk naszej parafii będzie zbierał ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu
  3. W poniedziałek Msza św. ze szczególnym udziałem osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą. Po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. O godz. 19:00 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  4. We wtorek przypada 7. rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II. W tym dniu wyruszymy w pieszej pielgrzymce do krzyża papieskiego na Dziewiczą Górę. W skupieniu modlitewnym przejdziemy „Szlakiem Niepodległości”. Wyjście sprzed kościoła o godz. 20:30. Prosimy o zachowanie wymagań sanitarnych.
  5. W środę Msza św. wotywna o św. Józefie. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe.
  6. W czwartek po Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
  7. W sobotę 1 maja tradycyjnie udajemy się w pieszej pielgrzymce drogą różańcową do Wierzenicy. Wyjście sprzed kościoła o godz. 9:15. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe: w Kicinie w kościele o godz. 20:30, w dni powszednie z Komunią św., w Klinach na dawnym cmentarzu o 18:00 i w Janikowie na sali o 19:00.
  8. Mieszkańcom Kicina z ulicy Poznańskiej nry parzyste od 20 do końca dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Zbożowa i Żniwna.
  9. W zakrystii są do odebrania zdjęcia z uroczystości bierzmowania.
  10. Polecam „Przewodnik Katolicki” z dołączonym modlitewnikiem na miesiąc maj, „Od słowa do życia”, dla dzieci jest „Niedziela z owieczką”.