OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

24 PAŹDZIERNIKA 2021

  1. Nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty o 17:30, w niedziele po koronce do Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci od poniedziałku do piątku dziesiątka różańca o godz. 17:00. W Janikowie różaniec w świetlicy o 19:00.
  2. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
  3. W poniedziałek Msza św. ze szczególnym udziałem osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą; o godz. 19:15 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  6. Mieszkańcom Kicina z ulicy Cyprysowej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w sprzątaniu cmentarza. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ul. Poznańskiej numery parzyste od 20 do końca. Prosimy jednocześnie parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w sobotę 30 października od godz. 9:00.
  7. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron”, „Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się” oraz „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.