OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

23 PAŹDZIERNIKA 2022

 1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 19:15 i w środę o godz. 9:00 w kościele. Terminy do wyboru.
 3. W środę Msza św. ze szczególnym udziałem osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań. Do wspólnej modlitwy zapraszam w sposób szczególny Grupę Margaretka oraz Koło Przyjaciół Radia Maryja.
 5. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci. Zapraszamy na godz. 17:00. W przyszły poniedziałek, tj. 31 października zapraszamy dziećmi razem z rodzicami na Korowód i Bal Wszystkich Świętych. Początek o godz. 19:15 w kościele.
 6. W ubiegłą niedzielę na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1106 zł. Dziękuję za złożone ofiary.
 7. Dzisiaj w naszej parafii zbiórka na rzecz ubogich. Przedmiotem zbiórki są: koce, termosy, plecaki, skarpety, kurtki zimowe męskie, buty zimowe męskie, czapki, rękawiczki i łyżki do zupy. Zbiórka jest organizowana w związku z przypadającym 13 listopada Światowym Dniem Ubogich.
 8. Jak zapowiadaliśmy przed tygodniem, dzisiaj po Mszach św. członkowie Stowarzyszenia LEN zbierają ofiary na rehabilitację dziecka, które mieszka w naszej parafii. Koszt rehabilitacji do koca roku to suma 3 tys. zł. Dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
 10. Mieszkańcom Kicina z ulic: Cyprysowa i Jałowcowa dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej numery parzyste od 20 do końca. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w sprzątaniu cmentarza i wzgórza. Zapraszam do sprzątania parku i wzgórza w czwartek od godz. 9:00 oraz sprzątania cmentarza w sobotę od godz. 9:00.
 11. Po Mszy św. polecam: tygodnik „Niedziela” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka. Na stoisku z prasą zostały wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w listopadzie, w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.