OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.10.2023

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22 PAŹDZIERNIKA 2023

  1. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 18:00, z wyjątkiem wtorków, o 8:30. Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W Janikowie nabożeństwo różańcowe w sali wiejskiej o godz. 19:00.
  2. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
  3. W środę na Mszę św. zapraszam osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą.
  4. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Zachęcam do modlitwy Wspólnotę Żywego Różańca oraz członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  5. W ubiegła niedzielę na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 889 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Mieszkańcom Kicina z ulicy Poznańskiej numery parzyste dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Nagietkowa, Prosta, Strumykowa, Szkolna i Wichrowa. Parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu prosimy o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w najbliższą sobotę od godz. 9:00. Dziękujemy za pomoc w minioną sobotę.
  7. We wtorek 31 października zapraszamy na „Korowód Świętych”. Początek o godz. 18:00. Więcej szczegółów podamy za tydzień.
  8. Po Mszy św. polecam pismo parafialne „Nasz Patron”, tygodnik „Niedziela”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
  9. Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku zaprasza na spotkanie z Magdaleną Wolińską-Riedi wokół jej najnowszej książki „Mój Rzym. Spacerem po niezwykłych zakątkach Wiecznego Miasta”. 28.10.2023, sobota, godz. 14:00, filia biblioteki w Koziegłowach, CKiR ul. Piłsudskiego 3a. Wstęp wolny. Wejściówki dostępne w bibliotekach lub do odbioru przed spotkaniem po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 61 415 29 73.
  10. Zmarła nasza parafianka śp. Urszula Chmura z Kicina. Msza św. i pogrzeb odbyły w piątek. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…