OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.06.2022

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 CZERWCA 2021

  1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 12:00. Od poniedziałku do środy Msze św. z procesją o godz. 18:00. We wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 8:00 rano. Prosimy dziewczynki o sypanie kwiatów podczas procesji.
  2. Nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę w łączności z koronką do Bożego Miłosierdzia, w pozostałe dni po Mszy św.
  3. We wtorek po Mszy św. zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
  4. W środę na Mszę św. zapraszam osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą.
  5. W czwartek obchodzimy uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msza św. w Janikowie o godz. 19:00. Po Mszy św. procesja do czterech ołtarzy. W tym dniu nie będzie wieczornej Mszy św. w Kicinie.
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. O godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego; zapraszam dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców. Po Mszy św. o godz. 18:00 procesja do figury Serca Pana Jezusa przy ul. Poznańskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulic: Wiejska i Wodna dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i wzgórza. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Jonschera i Zacisze.
  8. Po Mszy św. polecam czerwcowy numer „Naszego Patrona” oraz „Przewodnik Katolicki”, dla dzieci jest niedzielna naklejka.