OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.10.2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 PAŹDZIERNIKA 2020

  1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Po raz kolejny gościmy w naszej parafii pp. Barbarę i Aleksandra Szanieckich, którzy przez kilka lat pracowali jako świeccy misjonarze w Tanzanii. Dzisiaj wspomagają dzieła misyjne. Po Mszach św. będą zbierali ofiary na misje.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe według stałego planu.
  3. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w poniedziałek o 19:00 lub w środę o 9:00 (terminy do wyboru). W sobotę poświęcenie różańców podczas nabożeństwa o 16:30 i 17:00.
  4. W poniedziałek o 19:00 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  5. Do końca października można zgłaszać w biurze parafialnym dzieci do Wczesnej Komunii św.
  6. W piątek Msza św. ze szczególnym udziałem osób, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego zagrożonego zagładą.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulic: Działkowa i Rzemieślnicza dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Cyprysowa, Lawendowa, Sosnowa i Widok. Prosimy jednocześnie parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w najbliższą sobotę od godz. 9:00.
  8. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron”, „Miłujcie się” oraz „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest „Niedziela z owieczką”.