OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.04.2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

18 KWIETNIA 2021

 1. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 10:00 i 12:00.
 2. Dzisiaj Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Zachęcam do podjęcia postanowienia, aby do soboty włącznie przeczytać codziennie jeden rozdział z Ewangelii wg św. Mateusza.
 3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe.
 4. W czwartek po Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
 5. W piątek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W sobotę Msza św. dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych: grupa V o godz. 15:45, grupa VI o godz. 16:45. Po Mszach św. katecheza dla rodziców.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 8. W ubiegłą niedzielę na Caritas Archidiecezji zebraliśmy 980 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną i wpłacane na konto parafii.
 9. Mieszkańcom Kicina z ulicy Cyprysowej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję Panom za pomoc w demontażu dekoracji pasyjnej. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej nry parzyste od 20 do końca.
 10. W zakrystii są do odebrania zdjęcia z uroczystości bierzmowania.
 11. Zmarła nasza parafianka śp. Maria Merda z Kicina. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 11:00, po Mszy św. pogrzeb na naszym cmentarzu. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek