OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.11.2020

268. ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA W KICINIE

15 LISTOPADA 2020

  1. Dzisiaj obchodzimy 268. rocznicę poświęcenia kościoła parafialnego. Msza św. w intencji dobroczyńców kościoła i parafii zostanie odprawiona o godz. 12:00.
  2. Przypominam, że w kościołach obowiązuje zasada: 1 osoba na 15 m2 w czasie uroczystości religijnych, co w przypadku naszego kościoła oznacza 12 osób. Nie ma limitu osób na zewnątrz kościoła. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła o godz. 10:00 i 12:00. Link do transmisji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii: kicin.archpoznan.pl
  3. Bezpośrednio po każdej Mszy św. można przystąpić do Komunii św. Okazja do spowiedzi przed Mszą św. lub po indywidualnym umówieniu się.
  4. Wymienianki za zmarłych proszę składać do skarbony w kruchcie. Naszych bliskich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu w dni powszednie kwadrans przed Mszą św.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej. Msza św. w intencji Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18:00.
  1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu zebraliśmy 598 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Mieszkańcom Kicina z ulicy Szkolnej oraz innym osobom dziękuję za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc proszę mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej nry parzyste od 2 do 18.
  3. Polecam listopadowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, oraz dla dzieci „Niedzielę z owieczką”.
  4. W niedzielę za tydzień po Mszach św. będzie można nabyć kalendarze dla dzieci „Boski Adwent”. Cena kalendarza wynosi 12 zł.
  5. Zmarli nasi parafianie: śp. Ryszard Nowaczyk z Kicina, Msza św. i pogrzeb odbyły się w piątek w Puszczykowie; śp. Andrzej Radomski z Kicina, Msza św. i pogrzeb odbyły się w sobotę w Kicinie oraz Genowefa Makowiecka z Kicina, Msza św. i pogrzeb odbyły się w sobotę w Kicinie. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek