OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.10.2023

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 PAŹDZIERNIKA 2023

  1. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 18:00, z wyjątkiem wtorków, o 8:30. Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W Janikowie nabożeństwo różańcowe w sali wiejskiej o godz. 19:00.
  2. Dzisiaj pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia” obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Przed kościołem Zespół Caritas rozprowadza papieskie kremówki.
  3. W poniedziałek o 19:15 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich dotyczące przyszłorocznej Pierwszej Komunii św. w poniedziałek o godz. 19:15 i w środę o godz. 9:00 w kościele. Terminy do wyboru.
  5. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Zapraszam do wspólnej modlitwy Parafialny Zespół Liturgiczny.
  6. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulicy Żniwnej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej numery parzyste. Parafian oraz osoby mające groby swoich bliskich na naszym cmentarzu prosimy o pomoc w pracach porządkowych na cmentarzu i wzgórzu kościelnym w najbliższą sobotę od godz. 9:00.
  8. Po Mszy św. polecam pismo parafialne „Nasz Patron”, tygodnik „Niedziela”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.