OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.08.2022

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

14 SIERPNIA 2022

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Jarosława Kostki.
  2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 8:00, 11:00 i 19:00. Po Mszach św. święcenie kwiatów i ziół oraz zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. O godz. 9:00 sprzed kościoła wyruszy pielgrzymka rowerowa do Dąbrówki Kościelnej na tzw. „mały odpust”. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce.
  3. W czwartek po Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
  4. W sobotę 3 września br. podziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian, rolników, sadowników i ogrodników na uroczystą Mszę św., która zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 17:00 przy klubie „Jutrzenka” w Kicinie.
  5. W ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 3333 zł. Dziękuję za ofiary składane na tacę oraz wpłacane na konto parafialne.
  6. Mieszkańcom Janikowa z ulic: Ogrodnicza i Podgórna dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Janikowa z ulic: Cicha. Leśna, Swarzędzka i Turystyczna.