OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 CZERWCA 2021

  1. Nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę w łączności z koronką do Bożego Miłosierdzia, w pozostałe dni po Mszy św.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. O godz. 21:00 różaniec fatimski i procesja ze wiecami.
  3. W poniedziałek o godz. 18:45 spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego.
  4. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00.
  5. W sobotę o 19:00 spotkanie na wzgórzu dla ministrantów i ich rodzin. Zapraszam na wspólną biesiadę.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 piętnastominutowy koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Jarosława Kostki. Na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszam młodzież klas ósmych. Od 17:30 okazja do spowiedzi św. Od września rozpoczynamy katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania.
  7. W ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 3286 zł. Bardzo dziękuję z ofiary składane na tacę oraz wpłacane na konto parafialne, w tym na budowę nowej świątyni.
  8. Mieszkańcom Kicina z ulicy Fabrycznej dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Fiołkowa i Poznańska numery nieparzyste.
  9. Po Mszy św. polecam czerwcowy numer „Naszego Patrona”. Na stoisku z prasą wyłożone są broszury o spowiedzi i kierownictwie duchowym.
  10. Zmarła nasza parafianka śp. Urszula Wisz z Kicina. Msza św. pogrzebowa w środę o godz. 17:00. Pogrzeb w czwartek o godz. 8:50 na cmentarzu Poznań-Junikowo. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie