OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.09.2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

11 WRZEŚNIA 2022

  1. W poniedziałek po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe. Prośby i podziękowania można składać do skarbony w kruchcie.
  2. We wtorek o godz. 21:00 różaniec fatimski i procesja ze świecami.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich dotyczące przyszłorocznej Pierwszej Komunii św. w poniedziałek o godz. 19:15 i w środę o godz. 9:00 w kościele. Terminy do wyboru.
  4. W czwartek pielgrzymka osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Sanktuarium na Świętej Górze k. Gostynia. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8:00 rano. Są jeszcze wolne miejsca. Do wtorku w zakrystii lub biurze parafialnym można zgłaszać udział w pielgrzymce.
  5. W czwartek po Mszy św. do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
  6. W piątek o godz. 17:00 w domu parafialnym spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Podczas Mszy św. o 18:30 modlimy się w intencji duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego zagładą. O godz.19:30 katecheza dla młodzieży z klas pierwszych szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Po katechezie spotkanie informacyjne.
  7. W sobotę o godz. 10:00 spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy.
  8. W ubiegłą niedzielę na budowę nowego kościoła zebraliśmy 3253 zł. Bardzo dziękuję za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto.
  9. Mieszkańcom Kicina z ulic: Okrężna, Rumiankowa i Zakątek dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele, na wzgórzu i w domu parafialnym. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Działkowa i Rzemieślnicza.
  10. Po Mszy św. polecam wrześniowy numer „Naszego Patrona” i tygodnik „Niedziela”.