OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 PAŹDZIERNIKA 2021

 1. Pod hasłem „Nie lękajcie się” przeżywamy dzisiaj XXI „Dzień Papieski”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, można zakupić papieskie kremówki w cenie 5 zł za sztukę.
 2. Nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty o 17:30, w niedziele po koronce do Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci od poniedziałku do piątku dziesiątka różańca o godz. 17:00. W Janikowie różaniec w świetlicy o 19:00.
 3. W tym tygodniu katechezy dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych wg ustalonego programu.
 4. W środę o godz. 21:00 różaniec fatimski i procesja ze świecami. W tym dniu nie będzie modlitwy różańcowej po Mszy św.
 5. W czwartek po wieczornej Mszy św. i różańcu do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
 6. W sobotę organizujemy pielgrzymkę ministrantów do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, wyjazd sprzed kościoła Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach o godz. 7:00 rano. Powrót w godzinach popołudniowych. Zgłoszenia u Mikołaja Celki.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Łukasza Toboły.
 8. W soboty okazja do spowiedzi św. od godz. 17:00 do 18:00 w domu parafialnym.
 9. W ubiegłą niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 3786 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 10. Mieszkańcom Kicina z ulic: Chabrowa, Makowa i Wrzosowa dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Kłosowa i Łanowa.
 11. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron” oraz „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone ulotki informujące o trzydziestotrzechdniowych rekolekcjach przygotowujących do oddania życia Jezusowi przez Maryję. Materiały rekolekcyjne będą dostępne za tydzień.