OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.10.2022

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9 PAŹDZIERNIKA 2022

  1. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godz. 18:00, z wyjątkiem wtorków, o 8:30. Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W Janikowie nabożeństwo różańcowe w sali wiejskiej o godz. 19:00.
  2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe.
  3. W czwartek podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18:00 ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański dokona poświęcenia kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach. W tym dniu nie będzie Mszy św. oraz wieczornej adoracji w Kicinie. O godz. 16:30 ze wzgórza kościelnego wyruszy piesza  pielgrzymka na uroczystość w Koziegłowach. Zachęcam parafian do licznego udziału w tym podniosłym wydarzeniu.
  4. Spotkania formacyjne dla dzieci: w piątek o 17:00 Oaza Dzieci Bożych, w sobotę o 10:00 Dzieci Maryi.
  5. Przy skrzyżowaniu ulic: Kościelna i Gwarna rozpoczęła się budowa przydrożnej kapliczki ku czci Matki Bożej z Guadalupe. Krótką notkę oraz zdjęcie kapliczki znajdziemy w październikowym numerze „Naszego Patrona”. Koszt inwestycji to suma około 30 tys. zł. W ubiegłą niedzielę na ten cel zebraliśmy 6453 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. W przyszłą niedzielę pod hasłem „Blask prawdy” obchodzimy XXII Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Przed kościołem Zespół Caritas będzie rozprowadzał papieskie kremówki.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulic: Chabrowa, Makowa dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Kłosowa i Łanowa.
  8. Po Mszy św. polecam pismo parafialne „Nasz Patron”, tygodnik „Niedziela”, a dla dzieci jest niedzielna naklejka.