OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.05.2021

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

9 MAJA 2021

  1. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 10:00 i 12:00.
  2. Nabożeństwa majowe: w Kicinie o godz. 20:30, w Klinach na dawnym cmentarzu o 18:00, w Janikowie w świetlicy o 19:00. Podczas nabożeństwa modlimy się o ustanie epidemii, za chorych i posługujących chorym oraz za ofiary epidemii.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę Msza św. wotywna o św. Józefie. Nowenna do Matki Bożej z Guadalupe w łączności z nabożeństwem majowym.
  5. W czwartek po Mszy św. do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań. Po nabożeństwie majowym różaniec fatimski i procesja ze świecami.
  6. W sobotę zapraszamy na wyprawę rowerową do Puszczy Zielonka. Wyprawę poprowadzi pan Leszek Lesiczka. Start sprzed kościoła o godz. 9:00.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 12:00 dzieci naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Miejsca wewnątrz kościoła zarezerwowane są dla dzieci i ich rodziców. Dla pozostałych osób udział we Mszy św. w tych godzinach jest możliwy na zewnątrz kościoła.
  8. Fundacja Wspólnoty Burego Misia zaprasza do Miśtrucka – sklepiku z serami. Ręcznie wytworzone, ekologiczne, najwyższej jakości i unikatowe sery produkowane są na Osadzie Burego Misia przez jej mieszkańców – osoby niepełnosprawne intelektualnie oraz ich przyjaciół i towarzyszy. Osada Burego Misia to dom dla 33 dorosłych osób niepełnosprawnych, a także miejsce ich pracy na serowym gospodarstwie. Auto zawita do naszej Parafii w weekend 22 i 23 maja. Po każdej Mszy Świętej będzie możliwość zakupienia produktów. Więcej o samej Wspólnocie można przeczytać w majowym wydaniu „Naszego Patrona”.
  9. Dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodniu podjęli prace porządkowe w kościele i na wzgórzu. W najbliższym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic Nagietkowa, Prosta, Strumykowa, Szkolna i Wichrowa oraz rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  10. Polecam: majowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, pismo formacyjne „Tota Tua” i dla dzieci „Niedzielę z owieczką”.