OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.11.2021

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 LISTOPADA 2021

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty pana Łukasza Toboły.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W środę na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej z Guadalupe w sposób szczególny zapraszam osoby, które odprawiają indywidualne 33-dniowe rekolekcje. Nasza wspólna modlitwa będzie umocnieniem na tej drodze.
  4. W czwartek z racji Święta Niepodległości Msze św. o godz. 10:00 i 18:00. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10:00. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy 269. rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Uroczysta Msza św. w intencji parafian i dobroczyńców kościoła o godz.12:00. Podczas Mszy św. o godz. 12:00 członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnej Rady Ekonomicznej złożą swoje przyrzeczenia. Przed południem będzie można zaopatrzyć się w materiały dekoracyjne na uroczystość peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Szczegółowy program nawiedzenia został zamieszczony w najnowszym numerze „Naszego Patrona”, jest również dostępny na stronie internetowej naszej parafii: kicin.archpoznan.pl
  6. Przypominamy, że do końca listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla jednej osoby zmarłej pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii św., odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. oraz brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulic: Zbożowa i Żniwna dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w sprzątaniu parku. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Nagietkowa, Prosta, Strumykowa, Szkolna i Wichrowa.
  8. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron”, „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
  9. Na stoisku z prasą są wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w listopadzie w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.
  10. Zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Lewandowicz z Kicina. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 13:00, po Mszy św. pogrzeb na cmentarzu w Kicinie. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…