OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.12.2020

II NIEDZIELA ADWENTU

6 GRUDNIA 2020

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. We wtorek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 8:00 i 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na biedne kościoły. Od 12:00 do 13:00 godzina łaski, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po adoracji będzie można przyjąć do Komunię św. Zachęcam do udziału we Mszy św. i adoracji.
  3. W środę i w piątek o godz. 18:00 Msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie.
  4. W sobotę we wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe zapraszam na uroczystą Mszę św. o godz. 10:00. Po homilii zostanie poświęcona kopia obrazu NMP z Guadalupe, którą otrzymaliśmy z Meksyku. Obraz zastąpi w kościele dotychczasową ikonę. Msza św. będzie również transmitowana na kanale youtube.
  5. W sobotę Msza św. dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych: grupa III o godz. 15:45, grupa IV o godz. 16:45. Po Mszach św. katecheza dla rodziców w domu parafialnym.
  1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego w tym roku w archidiecezji poznańskiej nie będzie odwiedzin duszpasterskich w tradycyjnej formie. W wyznaczone dni odprawię Mszę św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości. Więcej informacji w tej sprawie w najnowszym wydaniu „Naszego Patrona”.
  3. Dziękuję mieszkańcom Kicina z ulic: Wiejska i Wodna za prace porządkowe w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc proszę mieszkańców Kicina z ulicy Poznańskiej numery nieparzyste.
  4. Do nabycia są opłatki oraz świece wigilijne: małe w cenie 7 zł i duże 12 zł. Dziękujemy za złożone w sklepach produkty żywnościowe dla potrzebujących.
  5. Polecam grudniowo-styczniowy nr „Naszego Patrona” oraz „Przewodnik Katolicki”. Dla dzieci jest „Mały Przewodnik Katolicki” i „Niedzielę z owieczką”.