OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.11.2022

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 LISTOPADA 2022

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W czwartek po Mszy św. do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Do wspólnej modlitwy szczególnie zapraszam Żywy Różaniec Rodziców za Dzieci.
  4. W piątek Święto Niepodległości, Msze św. o godz. 11:00 i 18:30. Taca ze Mszy św. przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Ksiądz Arcybiskup w tym dniu udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej z Guadalupe.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Światowy Dzień Ubogich.
  7. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu zebraliśmy 1168 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Mieszkańcom Kicina z ulic: Zbożowa i Żniwna dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w sprzątaniu parku. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Nagietkowa, Prosta, Strumykowa, Szkolna i Wichrowa.
  9. Po Mszy św. polecam: pismo parafialne „Nasz Patron” i tygodnik „Niedziela”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
  10. Na stoisku z prasą są wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w listopadzie w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.