OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

6 WRZEŚNIA 2020

  1. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Zapraszamy wszystkich parafian, rolników, sadowników i ogrodników. Po Mszy św. wspólna biesiada na wzgórzu. Prosimy o zachowanie zaleceń służb sanitarnych.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. O godz. 19:00 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. 26. września br. o godz. 12.00.
  3. We wtorek obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 19:00 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. 26. września br. o godz. 13.30.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej z Guadalupe. Prośby i podziękowania można składać do skarbony w kruchcie lub przynieść do zakrystii.
  5. W czwartek od 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów i nowych powołań.
  6. W przyszłą niedzielę po raz kolejny wyruszymy w pieszej pielgrzymce na uroczystość odpustową w Dąbrówce Kościelnej. Bardzo serdecznie zapraszam parafian do udziału w pielgrzymce i odpuście. Wyjście sprzed kościoła o godz. 5:00 rano. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby jedno auto towarzyszyło nam w jedną i w drugą stronę. Chodzi o ewentualną pomoc tym, którzy by jej w drodze potrzebowali. Chętnego kierowcę czy kierowców proszę o zgłoszenie się w zakrystii. Z racji trzynastego dnia miesiąca w drodze powrotnej (ok. godz. 18:00) od krzyża w Klinach przy Trakcie przejdziemy do kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Mieszkańcom Klin z ulic: Cicha, Miła, Na Skraju Puszczy, Trakt i Urocza dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Okrężna i Zakątek.
  2. Po Mszy św. polecam wrześniowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest „Mały Przewodnik Katolicki” i „Niedziela z owieczką”.