OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.11.2023

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LISTOPADA 2023

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Taca ze wszystkich Mszy św. przeznaczona jest na budowę nowego kościoła.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  3. W środę o godz. 20:00 w domu parafialnym spotkanie dla osób, które zgłosiły udział w pielgrzymce do Ziemi Świętej w kwietniu przyszłego roku. Z racji trwającego w Izraelu konfliktu wojennego jesteśmy zmuszeni pielgrzymkę odwołać. Chcemy zarezerwowany czas wykorzystać na pielgrzymkę do Fatimy. W pierwszej kolejności miejsca są zarezerwowane dla osób, które były zapisane na wyjazd do Ziemi Świętej. W razie rezygnacji zwracamy przedpłatę. Na spotkanie zapraszam inne osoby, które listę pielgrzymów uzupełnią. Data pielgrzymki od 8 do 15 kwietnia 2024 r., wylot z Poznania. Więcej szczegółów podczas środowego spotkania.
  4. W czwartek po Mszy św. do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Do wspólnej modlitwy szczególnie zapraszam Liturgiczną Służbę Ołtarza i członków Rad Parafialnych.
  5. W sobotę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, Msze św. o godz. 11:00 i 18:30.
  6. W przyszłą niedzielę w dwunasty dzień miesiąca od godz. 8:00 do 20:00 modlitewne czuwanie w „Małym Domku Maryi”, po Mszy św. o godz. 12:30 nowenna do Matki Bożej z Guadalupe. Niedziela za tydzień jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  7. Mieszkańcom Kicina z ulicy: Poznańskiej nry nieparzyste dziękujemy za prace porządkowe wykonane w tym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Wiejska i Wodna. W czwartek na godz. 9:00 zapraszamy wszystkie chętne osoby na Wzgórze Kościelne na „wielkie grabienie liści”.
  8. Po Mszy św. polecam: pismo parafialne „Nasz Patron” i tygodnik „Niedziela”. Jest dwumiesięcznik „Misyjne drogi”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
  9. Na stoisku z prasą są wyłożone kartki na wymienianki za zmarłych. Naszych bliskich zmarłych polecamy w modlitwie w dni powszednie kwadrans przed Mszą św. Wymienianki proszę składać do skarbony w kruchcie.