OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.09.2021

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

5 WRZEŚNIA 2021

  1. Dzisiaj o godz. 15:00 w kościele Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Zapraszamy wszystkich parafian, rolników, sadowników i ogrodników. Po Mszy św. wspólna biesiada na wzgórzu.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W środę obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Matki Boskiej Siewnej. Podczas Mszy św. poświęcenie nasion i ziarna na zasiew. Na Mszę św. zapraszam rolników i wszystkich zajmujących się uprawą z symboliczną garścią nasion i ziarna.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań.
  5. W sobotę od godz. 17:00 do 18:00 okazja do spowiedzi w domu parafialnym.
  6. Następne spotkanie „Dzieci Maryi” za dwa tygodnie w sobotę o godz. 10:00.
  7. Informacja dla rodziców dzieci z klas trzecich. Spotkanie dotyczące przyszłorocznej Pierwszej Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 13 września o godz. 19:00 i w czwartek 16 września o godz. 9:00 w kościele. Terminy do wyboru.
  8. Mieszkańcom Klin z ulic: Cicha i Trakt dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Okrężna, Rumiankowa i Zakątek.
  9. Po Mszy św. polecam wrześniowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest książeczka niedzielna z naklejkami.