OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.06.2022

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

5 CZERWCA 2022

 1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie Róży Różańcowej Dzieci.
 2. Nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po Mszy św., w niedzielę w łączności z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
 4. We wtorek na godz. 18:00 zapraszam do kościoła kandydatów na ministrantów.
 5. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy św. do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, nowych powołań i za osoby powołane. Do udziału w adoracji w sposób szczególny zapraszam Różę Różańcową Rodziców za Dzieci. Po adoracji spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 6. W piątek o godz. 20:00 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
 7. W sobotę na godz.18:00 do salki parafialnej na górze zapraszamy dzieci w wieku do lat 10 na wieczór filmowy. W ramach spotkania będzie można obejrzeć film animowany pt. „Spotkanie z Jezusem”.
 8. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy, po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. Z racji dwunastego dnia miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 nowenna do Matki Bożej z Guadalupe. W tym dniu pod hasłem „Jestem, żyję, kocham!” ulicami Poznania przejdzie Archidiecezjalny Marsz dla Życia. Spotkanie rozpocznie o godz. 14:30 festyn rodzinny na pl. Adama Mickiewicza w Poznaniu. O godz. 15:45 Marsz wyruszy w kierunku Katedry. Na zakończenie Msza św.
 9. W przyszły poniedziałek o godz. 19:30 w domu parafialnym spotkanie dla pielgrzymów udających się w listopadzie do Guadalupe.
 10. Mieszkańcom Kicina z ul. Poznańskiej – numery nieparzyste dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i wzgórza. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulicy Fabrycznej.
 11. Polecam czerwcowy numer „Naszego Patrona”, „Przewodnik Katolicki”, dla dzieci jest niedzielna naklejka.