OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04.10.2020

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 PAŹDZIERNIKA 2020

  1. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę października, czyli dzisiaj przybywa do nas piesza pielgrzymka z Wierzenicy. Pielgrzymów powitamy na naszym wzgórzu ok. godz. 16:00.
  2. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św., z wyjątkiem czwartku o 17:30, w niedzielę po koronce do Bożego Miłosierdzia. Dziesiątka różańca dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. W Janikowie modlitwa różańcowa w świetlicy od poniedziałku do soboty o godz. 19.00.
  3. W poniedziałek po modlitwie różańcowej zebranie Akcji Katolickiej.
  4. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. we wtorek o 19:00 lub w środę o 9:00 (terminy do wyboru).
  5. W piątek o godz. 19:30 zapraszam na spotkanie w domu parafialnym w sali na górze. Temat spotkania: Meksyk – ostoja normalności XXI wieku. Czy Meksyk jest dla wszystkich, czy tylko dla wybranych? Organizator pielgrzymek do Meksyku, w tym do Guadalupe pan Tomasz Szcześniak podzieli się z nami ciekawymi doświadczeniami ze swoich podróży. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.
  6. Zapraszamy dzieci na spotkanie grupy „Dzieci Maryi” w sobotę o godz. 10:00.
  7. W przyszłą niedzielę pod hasłem: Totus Tuus przeżywać będziemy XX Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Po Mszach św. będzie można zakupić „papieskie kremówki”, w cenie 8 zł za dwie w paczce.
  8. Zapraszam rodziców i dzieci, które w tym roku w grupach przystąpiły do Pierwszej Komunii św. i Wczesnej Komunii św. na Mszę św. w sobotę 17 października br. o godz. 16:00. Po Mszy św. rozdanie pamiątek i wspólna fotografia.
  1. Mieszkańcom Kicina z ulic: Berberysowa, Daglezjowa i Pod Lasem dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Chabrowa, Makowa i Wrzosowa.
  2. Po Mszy św. polecam „Nasz Patron”, „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest „Mały Przewodnik Katolicki” i „Niedziela z owieczką”.