OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04.09.2022

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 WRZEŚNIA 2022

  1. Przypominamy, że z dniem 1 września uległy zmianie godziny celebrowania Mszy świętej w naszym kościele: w dni powszednie o godz. 18:30, oprócz wtorków o godz. 8:00, w niedziele o 8:00, 11:00 (ze szczególnym udziałem dzieci), 12:30 i 18:30. Od pierwszej niedzieli października dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 17:00.
  2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W czwartek obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Matki Boskiej Siewnej. Podczas Mszy św. poświęcenie nasion i ziarna na zasiew. Na Mszę św. zapraszam rolników i wszystkich zajmujących się uprawą z symboliczną garścią nasion i ziarna. Po Mszy św. do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Do udziału w adoracji w sposób szczególny zapraszam Liturgiczną Służbę Ołtarza, Parafialna Radę Duszpasterską oraz Parafialną Radę Ekonomiczną.
  4. W piątek o 17:00 w domu parafialnym spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
  5. W przyszłą niedzielę po raz kolejny wyruszymy w pieszej pielgrzymce na uroczystość odpustową w Dąbrówce Kościelnej. Bardzo serdecznie zapraszam parafian i wszystkie chętne osoby do udziału w pielgrzymce i odpuście. Wyjście o godz. 5:00 rano sprzed kościoła, powrót ok. godz. 19:00.
  6. Informacja dla rodziców dzieci z klas trzecich. Spotkanie dotyczące przyszłorocznej Pierwszej Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 12 września o godz. 19:15 i w środę 14 września o godz. 9:00 w kościele. Terminy do wyboru.
  7. Mieszkańcom Klin z ulic: Cicha i Trakt dziękujemy za prace porządkowe wykonane w minionym tygodniu w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Okrężna, Rumiankowa i Zakątek.
  8. Po Mszy św. polecam wrześniowy numer „Naszego Patrona”, tygodnik „Niedziela” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”.
  9. Zmarł nasz parafianin śp. Marek Kmiecik z Klin. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek o godz. 12:00, po Mszy św. pogrzeb na cmentarzu w Kicinie. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…