OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.10.2021

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

03 PAŹDZIERNIKA 2021

 1. Nabożeństwa różańcowe, od poniedziałku do piątku po Mszy św., w soboty o 17:30, w niedziele po koronce do Miłosierdzia Bożego. Dla dzieci od poniedziałku do piątku dziesiątka różańca o godz. 17:00. W Janikowie różaniec w świetlicy o 19:00.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 12:00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty p. Jarosława Kostki. Msza św. o 18:00 z udziałem młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. W poniedziałek po różańcu spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. Katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i wczesnokomunijnych w poniedziałek o 19:00 lub w środę o 9:00, terminy do wyboru. Msza św. w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców w sobotę o godz. 16:30.
 5. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu, zapraszam na zbiórkę dla kandydatów na ministrantów w środę o godz. 17:00 w kościele.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. i różańcu do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów, osób powołanych i nowych powołań. Na Mszę św. zapraszam wszystkich ministrantów oraz ich bliskich. Po różańcu zbiórka dla ministrantów.
 7. W piątek katecheza dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19:15 w domu parafialnym. Kandydatów, którzy do tej pory nie umówili się na rozmowę indywidualną, proszę, aby to uczynili w tym tygodniu.
 8. W soboty okazja do spowiedzi św. od godz. 17:00 do 18:00 w domu parafialnym.
 9. W przyszłą niedzielę pod hasłem „Nie lękajcie” się będziemy przeżywać XXI „Dzień Papieski”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, będzie można zakupić papieskie kremówki w cenie 5 zł za sztukę.
 10. Przyjmowanie intencji mszalnych na przyszły rok od poniedziałku 4. października w biurze parafialnym.
 11. Mieszkańcom Kicina z ulic: Daglezjowa i Pod Lasem dziękujemy za prace porządkowe wykonane w kościele i na wzgórzu. W bieżącym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców Kicina z ulic: Chabrowa, Makowa i Wrzosowa.
 12. Po Mszy św. polecam: „Nasz Patron” „Przewodnik Katolicki” oraz miesięcznik „Od słowa do życia”. Dla dzieci jest niedzielna naklejka.
 13. Zmarł nasz parafianin śp. Piotr Rembowski z Kicina. Msza św. i pogrzeb odbyły się w sobotę. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…